
calcActive())">
17,84 €
HT:
14,87 €
15,17 €
HT:
12,64 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032358
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Kogelkraan 2-weg binnendraad 1/2" max. werkdruk 30 bar
Deze hoogwaardige 2-weg kogelkraan is een essentieel onderdeel voor jouw beregeningssysteem. Met een max. werkdruk van 30 bar en gemaakt van messing met een vernikkelde afwerking, is deze kraan duurzaam en betrouwbaar. De binnendraad aansluiting van 1/2" maakt installatie eenvoudig. Met een bouwlengte van 54.5 mm en een uitvoering met leegmaken, biedt deze kogelkraan optimale prestaties en controle over de waterstroom. Een must-have voor efficiënte beregeningstechniekssystemen.
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/2" |
| Matériel | Messing / vernikkeld |
| Werkdruk (bar) | 30 |
| Aansluiting | 1/2" |
| Bouwlengte (mm) | 54.5 |
| Aansluiting (inch) | 1/2" |
| Uitvoering | Met leegmaken |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
17,84 €
HT:
14,87 €
15,17 €
HT:
12,64 €
HT:
