
calcActive())">
23,80 €
HT:
19,83 €
20,22 €
HT:
16,85 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032359
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Kogelkraan 2-weg binnendraad 3/4" max. werkdruk 30 bar - messing vernikkeld - met leegmaken
Deze hoogwaardige 2-weg kogelkraan is perfect voor diverse toepassingen in de beregeningstechniek. Met een binnendraad van 3/4" en een maximale werkdruk van 30 bar, biedt dit ventiel betrouwbare prestaties. Gemaakt van messing en vernikkeld voor duurzaamheid en corrosiebestendigheid. Met een bouwlengte van 59 mm en een uitvoering met leegmaken, is dit product eenvoudig te installeren en te gebruiken. Een essentieel onderdeel voor een efficiënt beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 3/4" |
| Matériel | Messing / vernikkeld |
| Werkdruk (bar) | 30 |
| Aansluiting | 3/4" |
| Bouwlengte (mm) | 59 |
| Aansluiting (inch) | 3/4" |
| Uitvoering | Met leegmaken |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
23,80 €
HT:
19,83 €
20,22 €
HT:
16,85 €
HT:
