
calcActive())">
32,71 €
HT:
27,26 €
27,80 €
HT:
23,17 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032360
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Kogelkraan 2-weg binnendraad 1" max. 25 bar messing vernikkeld 68mm met leegmaken
Op zoek naar een betrouwbare 2-weg kogelkraan voor jouw beregeningssysteem? Deze kogelkraan met binnendraad 1" aansluiting is de perfecte keuze. Met een maximale werkdruk van 25 bar en vervaardigd uit hoogwaardig messing met een vernikkelde afwerking, ben je verzekerd van duurzaamheid en betrouwbaarheid. De bouwlengte van 68 mm en de uitvoering met leegmaakfunctie maken deze kogelkraan eenvoudig te installeren en te onderhouden. Een essentieel onderdeel voor een efficiënt beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1" |
| Matériel | Messing / vernikkeld |
| Werkdruk (bar) | 25 |
| Aansluiting | 1" |
| Bouwlengte (mm) | 68 |
| Aansluiting (inch) | 1" |
| Uitvoering | Met leegmaken |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
32,71 €
HT:
27,26 €
27,80 €
HT:
23,17 €
HT:
