
calcActive())">
15,86 €
HT:
13,22 €
13,48 €
HT:
11,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032728
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 3/8" messing met rubberen afdichting
De MZ Klep, uitgevoerd in 3/8" messing met rubberen afdichting, is een betrouwbare keuze voor diverse toepassingen. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -10 tot +100°C, biedt deze klep optimale prestaties en duurzaamheid. Met afmetingen van DN 10 mm, d 10 mm, H 46 mm en A 47 mm, past deze klep perfect in verschillende systemen. De MZ Klep, referentienummer ARIN3100010000, is ideaal voor gebruik in beregeningssystemen en andere toepassingen waar betrouwbaarheid essentieel is.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 3/8", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 3/8" |
| DN (mm) | 10 |
| D (mm) | 10 |
| H (mm) | 46 |
| A (mm) | 47 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100010000 |
| Binnendraad (inch) | 3/8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
15,86 €
HT:
13,22 €
13,48 €
HT:
11,23 €
HT:
