
calcActive())">
16,85 €
HT:
14,04 €
14,32 €
HT:
11,93 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032729
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 1/2" messing met rubberen afdichting - dn 15, max. 10 bar, -10 tot +100°c
De MZ Klep is een hoogwaardige messing klep met rubberen afdichting, ontworpen voor optimale prestaties in beregeningssystemen. Met een BSP draad van 1/2" en een compacte afmeting van 15mm (DN), is deze klep perfect voor diverse toepassingen. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -10 tot +100°C, biedt de MZ Klep betrouwbare functionaliteit in uiteenlopende omgevingen. Het compacte ontwerp van 46mm (H) x 47mm (A) maakt installatie eenvoudig en efficiënt. Vertrouw op de MZ Klep voor duurzame en betrouwbare afsluiting in uw beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 1/2", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 1/2" |
| DN (mm) | 15 |
| D (mm) | 15 |
| H (mm) | 46 |
| A (mm) | 47 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100015000 |
| Binnendraad (inch) | 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
16,85 €
HT:
14,04 €
14,32 €
HT:
11,93 €
HT:
