
calcActive())">
18,83 €
HT:
15,69 €
16,01 €
HT:
13,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032730
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 3/4" messing met rubberen afdichting
De MZ Klep is een hoogwaardige messing klep met rubberen afdichting, ontworpen voor optimale prestaties in beregeningssystemen. Met een uitvoering van 3/4" en een maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze klep betrouwbare afsluiting en controle van waterstromen. Met specificaties zoals DN 20 mm, d 20 mm, H 51 mm en A 53 mm, voldoet deze klep aan de eisen van professionele beregeningstechniek. De MZ Klep is bestand tegen temperaturen van -10 tot +100 °C, waardoor het geschikt is voor diverse omgevingen. Betrouwbaarheid en duurzaamheid zijn gegarandeerd met deze kwaliteitsklep van MZ.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 3/4", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 3/4" |
| DN (mm) | 20 |
| D (mm) | 20 |
| H (mm) | 51 |
| A (mm) | 53 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100020000 |
| Binnendraad (inch) | 3/4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
18,83 €
HT:
15,69 €
16,01 €
HT:
13,34 €
HT:
