
calcActive())">
37,13 €
HT:
30,94 €
31,56 €
HT:
26,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032732
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 1 1/4" messing met rubberen afdichting - dn 32, max. 10 bar, -10 tot +100°c
De MZ Klep is een hoogwaardige messing klep met rubberen afdichting, ontworpen voor optimale prestaties in beregeningssystemen. Met een draad van 1 1/4" (BSP) en afmetingen van DN 32, d 33, H 73 en A 74 mm, biedt deze klep betrouwbare afdichting en duurzaamheid. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -10 tot +100 °C, is deze klep geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Klep, art. 3100, is de ideale keuze voor nauwkeurige controle en efficiënte werking van beregeningssystemen.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 1 1/4", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 1 1/4" |
| DN (mm) | 32 |
| D (mm) | 33 |
| H (mm) | 73 |
| A (mm) | 74 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100032000 |
| Binnendraad (inch) | 1 1/4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
37,13 €
HT:
30,94 €
31,56 €
HT:
26,30 €
HT:
