
calcActive())">
53,56 €
HT:
44,63 €
45,52 €
HT:
37,93 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032733
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 1 1/2" messing met rubberen afdichting
De Mz MZ Klep is een hoogwaardige messing klep met rubberen afdichting, ontworpen voor optimale prestaties in beregeningssystemen. Met een draad (BSP) van 1 1/2", DN van 40 mm en maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze klep betrouwbare afsluiting en controle. Met afmetingen van 37 mm (d), 85 mm (H) en 87 mm (A), is dit product geschikt voor diverse toepassingen. De Mz MZ Klep kan temperaturen aan van -10 tot +100°C, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitengebruik. Referentienummer: ARIN3100040000. Een essentieel onderdeel voor uw beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 1 1/2", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 1 1/2" |
| DN (mm) | 40 |
| D (mm) | 37 |
| H (mm) | 85 |
| A (mm) | 87 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100040000 |
| Binnendraad (inch) | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
53,56 €
HT:
44,63 €
45,52 €
HT:
37,93 €
HT:
