
calcActive())">
93,23 €
HT:
77,69 €
79,24 €
HT:
66,03 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032734
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 2\" messing met rubberen afdichting - arin3100050000
De Mz MZ Klep is een hoogwaardige afsluiter met een uitvoering van 2" en art. 3100 messing met rubberen afdichting. Deze klep is ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. Met specificaties zoals een DN van 50 mm, een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -10 tot +100 °C, is deze klep ideaal voor diverse toepassingen. De afmetingen van de klep zijn duidelijk: d (mm) 47, H (mm) 94, A (mm) 97. Betrouwbaarheid en kwaliteit zijn gegarandeerd met deze Mz MZ Klep, een essentieel onderdeel voor uw beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 2", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 2" |
| DN (mm) | 50 |
| D (mm) | 47 |
| H (mm) | 94 |
| A (mm) | 97 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100050000 |
| Binnendraad (inch) | 2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
93,23 €
HT:
77,69 €
79,24 €
HT:
66,03 €
HT:
