
calcActive())">
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032737
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 4\" messing met rubberen afdichting - arin3100100000
De MZ Klep is een hoogwaardige messing klep met rubberen afdichting, ontworpen voor optimale prestaties in beregeningssystemen. Met een uitvoering van 4 inch en een werkdruk tot 6 bar, biedt deze klep betrouwbare afsluiting en controle van de waterstroom. De DN van 100 mm en de compacte afmetingen van 90 mm (d) x 159 mm (H) maken het geschikt voor diverse toepassingen. Met een temperatuurbereik van -10 tot +100 °C is deze klep duurzaam en veelzijdig inzetbaar. De MZ Klep, referentienummer ARIN3100100000, is een essentieel onderdeel van elk beregeningssysteem en garandeert efficiënte werking en langdurige prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 4", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 4" |
| DN (mm) | 100 |
| D (mm) | 90 |
| H (mm) | 159 |
| A (mm) | 164 |
| Werkdruk max. (bar) | 6 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100100000 |
| Binnendraad (inch) | 4" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
