
calcActive())">
504,79 €
HT:
420,66 €
429,07 €
HT:
357,56 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032738
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 5\" messing met rubberen afdichting
De MZ Klep is een hoogwaardige afsluiter die perfect is voor diverse toepassingen in de beregeningstechniek. Deze klep heeft een uitvoering van 5" en is vervaardigd van messing met een rubberen afdichting voor optimale prestaties. Met specificaties zoals een DN van 125 mm, een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -10 tot +100 °C, biedt deze klep betrouwbare en duurzame functionaliteit. De MZ Klep, art. 3100, is ontworpen voor efficiënte controle van waterstromen en is een essentieel onderdeel van elk beregeningssysteem. Met zijn robuuste constructie en nauwkeurige ontwerp is deze klep de ideale keuze voor professionals in de sector.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 5", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 5" |
| DN (mm) | 125 |
| D (mm) | 119 |
| H (mm) | 118 |
| A (mm) | 206 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100125000 |
| Binnendraad (inch) | 5" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
504,79 €
HT:
420,66 €
429,07 €
HT:
357,56 €
HT:
