
calcActive())">
613,88 €
HT:
511,57 €
521,80 €
HT:
434,83 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032739
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 6\" messing met rubberen afdichting - arin3100150000
De MZ Klep, uitvoering 6\", art. 3100 messing met rubberen afdichting, is een betrouwbare keuze voor uw beregeningssysteem. Met specificaties zoals DN 150 mm, d 140 mm en een maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze klep optimale prestaties. De temperatuurbestendigheid van -10 tot +100 °C zorgt voor veelzijdigheid in verschillende omgevingen. Met een hoogte van 134 mm en een breedte van 235 mm, past deze klep gemakkelijk in uw systeem. Vertrouw op de MZ Klep voor efficiënte en duurzame irrigatie.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 6", art. 3100 messing met rubberen afdichting |
| Draad (BSP) | 6" |
| DN (mm) | 150 |
| D (mm) | 140 |
| H (mm) | 134 |
| A (mm) | 235 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3100150000 |
| Binnendraad (inch) | 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
613,88 €
HT:
511,57 €
521,80 €
HT:
434,83 €
HT:
