
calcActive())">
14,75 €
HT:
12,29 €
12,54 €
HT:
10,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032740
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 3/8" messing met metalen pakking - dn 10, max. 10 bar
De MZ Klep, uitvoering 3/8" (art. 3101), is een hoogwaardige messing klep met metalen pakking. Met een BSP draad van 3/8", DN van 10 mm en maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze klep betrouwbare prestaties. De compacte afmetingen (d: 10 mm, H: 46 mm, A: 47 mm) maken het geschikt voor diverse toepassingen. Met een temperatuurbereik van -10 tot +100 °C is deze klep veelzijdig inzetbaar. De MZ Klep staat garant voor duurzaamheid en efficiëntie, ideaal voor gebruik in beregeningssystemen. Ontdek de betrouwbaarheid van de MZ Klep voor optimale controle over uw watertoevoer.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 3/8", art. 3101 messing met metalen pakking |
| Draad (BSP) | 3/8" |
| DN (mm) | 10 |
| D (mm) | 10 |
| H (mm) | 46 |
| A (mm) | 47 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3101010000 |
| Binnendraad (inch) | 3/8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
14,75 €
HT:
12,29 €
12,54 €
HT:
10,45 €
HT:
