
calcActive())">
14,82 €
HT:
12,35 €
12,60 €
HT:
10,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50032741
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Mz mz klep 1/2" messing met metalen pakking - arin3101015000
De MZ Klep, art. 3101, is een hoogwaardige messing klep met metalen pakking, ontworpen voor optimale prestaties in beregeningssystemen. Met een BSP draad van 1/2", DN van 15 mm en een maximale werkdruk van 10 bar, biedt deze klep betrouwbare afsluiting en controle van waterstromen. Met een temperatuurbereik van -10 tot +100 °C is deze klep geschikt voor diverse omgevingen. Met afmetingen van 15 mm (d), 46 mm (H) en 47 mm (A), is deze klep compact en eenvoudig te installeren. De MZ Klep, referentienummer ARIN3101015000, is de ideale keuze voor messing afsluiters en klepafsluiters in beregeningstechniekssystemen. Maak uw beregeningssysteem compleet met deze betrouwbare en duurzame klep van MZ.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | 1/2", art. 3101 messing met metalen pakking |
| Draad (BSP) | 1/2" |
| DN (mm) | 15 |
| D (mm) | 15 |
| H (mm) | 46 |
| A (mm) | 47 |
| Werkdruk max. (bar) | 10 |
| Temperatuur (°C) | -10 tot +100 |
| Referentienr. | ARIN3101015000 |
| Binnendraad (inch) | 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
14,82 €
HT:
12,35 €
12,60 €
HT:
10,50 €
HT:
