
calcActive())">
9,91 €
HT:
8,26 €
8,42 €
HT:
7,02 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50033120
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Arag arag y-stuk 25mm pp met 1" buitendraad
Het Arag ARAG Y-stuk is een essentieel onderdeel voor uw beregeningssysteem. Met een slangtule-Ø van 25 mm en gemaakt van duurzaam PP-materiaal, garandeert dit Y-stuk een betrouwbare verbinding. De draad M van 1" zorgt voor een eenvoudige installatie. Met afmetingen van L 148 mm, A 33 mm, D 25 mm en H 21 mm past dit Y-stuk perfect in uw systeem. De uitvoering met buitendraad maakt het geschikt voor diverse toepassingen. Verbeter de efficiëntie van uw beregeningssysteem met dit hoogwaardige Arag Y-stuk.
Caractéristiques
| Marque | Arag |
|---|---|
| Matériel | PP |
| Slangtule diameter (mm) | 25 → 1" |
| Draad M | 1" |
| L (mm) | 148 |
| A (mm) | 33 |
| D (mm) | 25 |
| H (mm) | 21 |
| M (inch) | 1" |
| Uitvoering | Met buitendraad |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
9,91 €
HT:
8,26 €
8,42 €
HT:
7,02 €
HT:
