
calcActive())">
6,92 €
HT:
5,77 €
5,88 €
HT:
4,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036889
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Sok gereduceerd 1" → 3/8" pvc-u max. werkdruk 16 bar
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte sok voor je beregeningssysteem? De Sok Gereduceerd is precies wat je nodig hebt. Gemaakt van duurzaam PVC-U materiaal, met een buitendraad van 1" naar 3/8", is deze sok perfect voor het verbinden van leidingen met verschillende diameters. Met een maximale werkdruk van 16 bar en nauwkeurige afmetingen (C: 19mm, H2: 43mm, H: 11mm, P: 13mm), garandeert deze sok een lekvrije en stabiele verbinding. Upgrade je beregeningssysteem vandaag nog met deze hoogwaardige sok!
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 16 |
| Buitendraad (inch) | 1" → 3/8" |
| A (inch) | 1" |
| B (inch) | 3/8" |
| C (mm) | 19 |
| H2 (mm) | 43 |
| H (mm) | 11 |
| P (mm) | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
6,92 €
HT:
5,77 €
5,88 €
HT:
4,90 €
HT:
