
calcActive())">
8,42 €
HT:
7,02 €
7,15 €
HT:
5,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036892
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Sok gereduceerd pvc-u 1 1/4" → 1/2" max. werkdruk 16 bar
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte oplossing voor je beregeningssysteem? De Sok Gereduceerd is precies wat je nodig hebt. Gemaakt van duurzaam PVC-U materiaal en ontworpen met specificaties zoals een buitendraad van 1 1/4" naar 1/2", is deze sok ideaal voor het aansluiten van leidingen met verschillende diameters. Met een maximale werkdruk van 16 bar en compacte afmetingen van C (mm): 21, H2 (mm): 49, H (mm): 15 en P (mm): 13, biedt deze sok optimale prestaties en betrouwbaarheid. Upgrade je beregeningssysteem vandaag nog met de Sok Gereduceerd en geniet van een efficiënte en probleemloze werking.
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 16 |
| Buitendraad (inch) | 1 1/4" → 1/2" |
| A (inch) | 1 1/4" |
| B (inch) | 1/2" |
| C (mm) | 21 |
| H2 (mm) | 49 |
| H (mm) | 15 |
| P (mm) | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
8,42 €
HT:
7,02 €
7,15 €
HT:
5,96 €
HT:
