
calcActive())">
12,53 €
HT:
10,44 €
10,64 €
HT:
8,87 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036895
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Sok gereduceerd pvc-u 1 1/2" → 3/4" max. 16 bar
Ontdek de Sok Gereduceerd, een essentieel onderdeel voor jouw beregeningssysteem. Gemaakt van duurzaam PVC-U materiaal, met een buitendraad van 1 1/2" naar 3/4". Deze sok heeft een maximale werkdruk van 16 bar en afmetingen van A: 1 1/2", B: 3/4", C: 21mm, H2: 51mm, H: 16mm en P: 14mm. Perfect voor het verbinden van leidingen en het creëren van een efficiënt irrigatiesysteem. Een must-have fitting voor jouw beregeningstechniek setup.
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 16 |
| Buitendraad (inch) | 1 1/2" → 3/4" |
| A (inch) | 1 1/2" |
| B (inch) | 3/4" |
| C (mm) | 21 |
| H2 (mm) | 51 |
| H (mm) | 16 |
| P (mm) | 14 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
12,53 €
HT:
10,44 €
10,64 €
HT:
8,87 €
HT:
