
calcActive())">
14,87 €
HT:
12,39 €
12,64 €
HT:
10,53 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036898
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Sok gereduceerd pvc-u 2" → 1" max. werkdruk 16 bar
Ontdek de Sok Gereduceerd, een essentieel onderdeel voor jouw beregeningssysteem. Gemaakt van duurzaam PVC-U materiaal, met een buitendraad van 2" naar 1", biedt deze sok optimale prestaties en betrouwbaarheid. Met een max. werkdruk van 16 bar en precieze afmetingen (C: 25mm, H2: 58mm, H: 19mm, P: 14mm), is deze sok perfect voor het verbinden van leidingen in jouw beregeningssysteem. Verbeter de efficiëntie van jouw systeem met deze hoogwaardige sok!
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 16 |
| Buitendraad (inch) | 2" → 1" |
| A (inch) | 2" |
| B (inch) | 1" |
| C (mm) | 25 |
| H2 (mm) | 58 |
| H (mm) | 19 |
| P (mm) | 14 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
14,87 €
HT:
12,39 €
12,64 €
HT:
10,53 €
HT:
