
calcActive())">
37,66 €
HT:
31,38 €
32,00 €
HT:
26,67 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036902
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Sok gereduceerd pvc-u 3" → 1 1/2" max. werkdruk 16 bar
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte sok voor je beregeningssysteem? Ontmoet de Sok Gereduceerd, gemaakt van duurzaam PVC-U materiaal voor langdurige prestaties. Met een buitendraad van 3" naar 1 1/2", past deze sok perfect in je installatie. De maximale werkdruk van 16 bar zorgt voor een veilige werking. Met afmetingen van C: 33mm, H2: 69mm, H: 21mm en P: 15mm, is deze sok compact en gemakkelijk te installeren. Upgrade je beregeningstechniek met deze hoogwaardige fitting en geniet van optimale prestaties.
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 16 |
| Buitendraad (inch) | 3" → 1 1/2" |
| A (inch) | 3" |
| B (inch) | 1 1/2" |
| C (mm) | 33 |
| H2 (mm) | 69 |
| H (mm) | 21 |
| P (mm) | 15 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
37,66 €
HT:
31,38 €
32,00 €
HT:
26,67 €
HT:
