
calcActive())">
10,52 €
HT:
8,77 €
8,94 €
HT:
7,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036903
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Sok gereduceerd pvc-u 3" → 2" max. werkdruk 16 bar
Op zoek naar een hoogwaardige PVC-U sok voor je beregeningssysteem? Deze sok met een buitendraad van 3" naar 2" is de perfecte keuze. Met een maximale werkdruk van 16 bar en precieze afmetingen (A: 3", B: 2", C: 33mm, H2: 73mm, H: 25mm, P: 15mm) garandeert deze sok een betrouwbare en efficiënte verbinding. Ideaal voor gebruik in beregeningstechniek, deze dubbele nippel past perfect bij jouw systeem. Upgrade vandaag nog en geniet van optimale prestaties!
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 16 |
| Buitendraad (inch) | 3" → 2" |
| A (inch) | 3" |
| B (inch) | 2" |
| C (mm) | 33 |
| H2 (mm) | 73 |
| H (mm) | 25 |
| P (mm) | 15 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
10,52 €
HT:
8,77 €
8,94 €
HT:
7,45 €
HT:
