
calcActive())">
30,73 €
HT:
25,61 €
26,12 €
HT:
21,77 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036904
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Sok gereduceerd pvc-u 3" → 2 1/2" max. werkdruk 16 bar
Ontdek de Sok Gereduceerd, een essentieel onderdeel voor je beregeningssysteem. Gemaakt van duurzaam PVC-U materiaal, met een buitendraad van 3" naar 2 1/2". Met een maximale werkdruk van 16 bar is deze sok betrouwbaar en efficiënt. De precieze afmetingen zorgen voor een perfecte pasvorm, met C (mm) 33, H2 (mm) 78, H (mm) 30 en P (mm) 15. Upgrade je beregeningstechniek met deze hoogwaardige fitting, ideaal voor dubbele nippels. Maak je systeem compleet met de Sok Gereduceerd voor optimale prestaties.
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 16 |
| Buitendraad (inch) | 3" → 2 1/2" |
| A (inch) | 3" |
| B (inch) | 2 1/2" |
| C (mm) | 33 |
| H2 (mm) | 78 |
| H (mm) | 30 |
| P (mm) | 15 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
30,73 €
HT:
25,61 €
26,12 €
HT:
21,77 €
HT:
