
calcActive())">
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50036977
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Haaks 90° 90° met verstevigingsring - max. werkdruk 10 bar
Op zoek naar een betrouwbare en duurzame oplossing voor het verbinden van leidingen onder een hoek van 90 graden? Ontdek onze Haaks 90° Met Verstevigingsring. Met een binnendraad van 2 inch en een maximale werkdruk van 10 bar, is dit PVC-U fitting ideaal voor diverse toepassingen in de beregeningstechniek. De verstevigingsring zorgt voor extra stabiliteit en betrouwbaarheid. Met precieze afmetingen van 76 mm voor C, 35 mm voor H2 en 60 mm voor H, voldoet dit product aan hoge kwaliteitsnormen. Betrouwbaarheid en duurzaamheid gegarandeerd!
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Binnendraad (inch) | 2" |
| Hoek (graden) | 90° |
| A (inch) | 2" |
| B (inch) | 2" |
| C (mm) | 76 |
| H2 (mm) | 35 |
| H (mm) | 60 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
