
calcActive())">
29,75 €
HT:
24,79 €
25,28 €
HT:
21,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50037084
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Haaks 90° pvc-u bocht 2 1/2" dn65 max. 10 bar
Op zoek naar een hoogwaardige haakse bocht van 90° voor jouw beregeningssysteem? Deze PVC-U bocht met een binnendraad van 2 1/2" is precies wat je nodig hebt. Met een maximale werkdruk van 10 bar en nauwkeurige afmetingen van A (2 1/2"), B (2 1/2"), C (89 mm) en H2 (38,5 mm), is dit product perfect voor DN 65 leidingsystemen. De duurzame constructie zorgt voor betrouwbare prestaties en een lange levensduur. Upgrade jouw beregeningstechniek met deze hoogwaardige haakse bocht en geniet van efficiënte irrigatie in jouw tuin of landbouwgebied.
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Binnendraad (inch) | 2 1/2" |
| Hoek (graden) | 90° |
| A (inch) | 2 1/2" |
| B (inch) | 2 1/2" |
| C (mm) | 89 |
| H2 (mm) | 38,5 |
| H (mm) | 83 |
| DN | 65 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
29,75 €
HT:
24,79 €
25,28 €
HT:
21,07 €
HT:
