
calcActive())">
38,15 €
HT:
31,79 €
32,42 €
HT:
27,02 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50037085
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Haaks 90° pvc-u bocht 3" dn80 max. 10 bar
Op zoek naar een betrouwbare haakse bocht van 90° voor jouw beregeningssysteem? Deze PVC-U bocht met een binnendraad van 3 inch is precies wat je nodig hebt. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een DN van 80, is dit product ideaal voor het creëren van haakse bochten in leidingsystemen. Met een compacte afmeting van 106 mm x 46 mm x 98 mm past deze bocht perfect in jouw beregeningssysteem. Duurzaam en van hoge kwaliteit, deze haakse bocht zorgt voor een efficiënte waterstroom zonder gedoe. Maak je beregeningssysteem compleet met deze hoogwaardige bocht!
Caractéristiques
| Matériel | PVC-U |
|---|---|
| Werkdruk (bar) | 10 |
| Binnendraad (inch) | 3" |
| Hoek (graden) | 90° |
| A (inch) | 3" |
| B (inch) | 3" |
| C (mm) | 106 |
| H2 (mm) | 46 |
| H (mm) | 98 |
| DN | 80 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
38,15 €
HT:
31,79 €
32,42 €
HT:
27,02 €
HT:
