
calcActive())">
8,33 €
HT:
6,94 €
7,08 €
HT:
5,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50037961
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Arag arag 4-weg aansluiting - pp - 1/2" binnendraad - 1/2" buitendraad - 81mm l
De ARAG 4-weg Aansluiting is een handige toevoeging aan je beregeningssysteem. Met binnendraad en buitendraad van 1/2 inch past deze perfect in je bestaande setup. Gemaakt van duurzaam PP-materiaal, is deze aansluiting ontworpen om lang mee te gaan. Met afmetingen van 81mm (L) x 89mm (A) x 15mm (h) is dit kruisstuk geschikt voor diverse toepassingen. Voeg deze hoogwaardige fitting toe aan je beregeningstechniek voor optimale prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Arag |
|---|---|
| Matériel | PP |
| Binnendraad (inch) | 1/2" |
| Buitendraad (inch) | 1/2" |
| L (mm) | 81 |
| A (mm) | 89 |
| H (mm) | 15 |
| H1 (mm) | 13 |
| M (inch) | 1/2 |
| F (inch) | 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
8,33 €
HT:
6,94 €
7,08 €
HT:
5,90 €
HT:
