
calcActive())">
15,66 €
HT:
13,05 €
13,31 €
HT:
11,09 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50047918
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bocht 90° gietijzer 1 1/2" bsp winkel - tuinberegening
Op zoek naar een hoogwaardige bocht voor je waterinstallatie? Deze 90° verstelbare winkelbocht is precies wat je nodig hebt. Gemaakt van duurzaam gietijzer en met zowel een binnendraad als een buitendraad van 1 1/2", is deze bocht perfect voor het aansluiten van leidingen met gemak. De BSP draadsoort zorgt voor een stevige verbinding, terwijl de bouwvorm zorgt voor een naadloze installatie. Kies voor kwaliteit en functionaliteit met deze bocht voor al je tuinberegeningsbehoeften.
Caractéristiques
| Aansluiting | 1 1/2" |
|---|---|
| Aansluitdraad | G 1 1/2" |
| Buitendraad | 1 1/2" |
| Bouwvorm | Winkel |
| Codering | Einstellbare Winkelverschraubung 90° |
| Binnendraad | 1 1/2" |
| Materiaal | Gietijzer |
| Uitvoering | 90° 1x binnendraad 1x buitendraad |
| Draadsoort | BSP |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
15,66 €
HT:
13,05 €
13,31 €
HT:
11,09 €
HT:
