
calcActive())">
15,86 €
HT:
13,22 €
13,48 €
HT:
11,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50047919
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bocht 90° gietijzer bsp 2" winkel
Op zoek naar een hoogwaardige bocht voor jouw waterinstallatie? Deze 90° bocht van gietijzer is precies wat je nodig hebt. Met een aansluiting van 2" en zowel een binnendraad als buitendraad van 2", is deze bocht perfect voor jouw tuinberegeningssysteem. De BSP draadsoort zorgt voor een stevige verbinding en de winkelvorm maakt installatie een fluitje van een cent. Duurzaam en betrouwbaar, deze bocht garandeert een soepele waterstroom in jouw tuin. Maak je waterinstallatie compleet met deze hoogwaardige bocht!
Caractéristiques
| Aansluiting | 2" |
|---|---|
| Aansluitdraad | G 2" |
| Buitendraad | 2" |
| Bouwvorm | Winkel |
| Codering | Winkel 90° |
| Binnendraad | 2" |
| Materiaal | Gietijzer |
| Uitvoering | 90° 1x binnendraad 1x buitendraad |
| Draadsoort | BSP |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
15,86 €
HT:
13,22 €
13,48 €
HT:
11,23 €
HT:
