
calcActive())">
266,77 €
HT:
222,31 €
226,76 €
HT:
188,97 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049202
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrofoorpompautomaat comfort c-62 - opbrengst: 3750 l/h
De Hydrofoorpompautomaat COMFORT C-62 is de perfecte oplossing voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een opbrengst van 3750 liter per uur en een opvoerhoogte van maximaal 45 meter, zorgt deze pomp voor voldoende druk om aan al je irrigatiebehoeften te voldoen. De krachtige motor van 1100W en een maximale druk van 4,5 bar garanderen een betrouwbare werking. Met een geluidssterkte van slechts 79 dB en een maximaal aanzuighoogte van 8 meter is deze pomp ook nog eens zeer gebruiksvriendelijk. De Hydrofoorpompautomaat COMFORT C-62 is de ideale keuze voor een effectieve en probleemloze tuinberegening.
Caractéristiques
| Opbrengst (l/h) | 3750 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 45 |
| Druk max. (bar) | 4,5 |
| Inschakeldruk (bar) | 1,8 |
| Uitschakeldruk (bar) | 3,2 |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1100W |
| Geluidssterkte (dB) | 79 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Aansluiting | 1" |
| Kabellengte (m) | 1,5 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
266,77 €
HT:
222,31 €
226,76 €
HT:
188,97 €
HT:
