
calcActive())">
621,23 €
HT:
517,69 €
528,05 €
HT:
440,04 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049203
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrofoorpompautomaat comfort premium c- - opbrengst: 5100 l/h
De Hydrofoorpompautomaat COMFORT Premium C- is een krachtige en betrouwbare pomp voor uw tuinberegening. Met een opbrengst van 5100 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 60 meter, zorgt deze pomp voor voldoende druk en waterdruk in uw tuin. De motor van 1000 W en 230 volt levert consistente prestaties. Met een maximaal aanzuighoogte van 8 meter en een inlaattemperatuur van maximaal 35°C is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De 1" aansluiting maakt installatie eenvoudig. Betrouwbaarheid en efficiëntie zijn gegarandeerd met de Hydrofoorpompautomaat COMFORT Premium C-.
Caractéristiques
| Opbrengst (l/h) | 5100 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 60 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inschakeldruk (bar) | - |
| Uitschakeldruk (bar) | - |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1000 W |
| Geluidssterkte (dB) | - |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Aansluiting | 1" |
| Kabellengte (m) | 1,5 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
621,23 €
HT:
517,69 €
528,05 €
HT:
440,04 €
HT:
