
calcActive())">
336,20 €
HT:
280,17 €
285,77 €
HT:
238,14 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049204
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hydrofoorpomp basic plus c-53 - opbrengst: 3180 l/h
De Hydrofoorpomp BASIC Plus C-53 is een krachtige en betrouwbare pomp die perfect is voor het besproeien van grote tuinen en het leveren van water aan huishoudelijke systemen. Met een indrukwekkende opbrengst van 3180 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 43 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om aan al uw behoeften te voldoen. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 4,3 bar maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De motor van 850 W en een ketelgrootte van 18 liter zorgen voor efficiënte prestaties. Met een geluidssterkte van 76 dB en compacte afmetingen van 510 x 280 x 555 mm is deze hydrofoorpomp ook nog eens gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te installeren. Met de Hydrofoorpomp BASIC Plus C-53 bent u verzekerd van een constante watervoorziening voor uw tuin en huishouden.
Caractéristiques
| Opbrengst (l/h) | 3180 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 43 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 4,3 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Ketel grootte | 18 |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 850 W |
| Kabellengte (m) | 1,5 |
| Geluidssterkte (dB) | 76 |
| Afmetingen L x B x H (mm) | 510 x 280 x 555 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
336,20 €
HT:
280,17 €
285,77 €
HT:
238,14 €
HT:
