
calcActive())">
594,05 €
HT:
495,04 €
504,94 €
HT:
420,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049206
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab hydrofoorpomp aquajet 102m-g - opbrengst: 3600 l/h
De DAB Hydrofoorpomp Aquajet 102M-G is een krachtige en betrouwbare pomp voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een opbrengst van 3600 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 54 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om al je planten en gewassen te voorzien van water. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 5,4 bar maken deze pomp ideaal voor diverse beregeningstoepassingen. De gietijzeren pomphuisconstructie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een geluidssterkte van 87 dB en een krachtige 750 W motor is deze hydrofoorpomp een uitstekende keuze voor tuinberegening.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 3600 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 54 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 5,4 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 750 W |
| Kabellengte (m) | 1,8 |
| Geluidssterkte (dB) | 87 |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
594,05 €
HT:
495,04 €
504,94 €
HT:
420,78 €
HT:
