
calcActive())">
782,48 €
HT:
652,07 €
665,11 €
HT:
554,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049208
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab hydrofoorpomp aquajet 132m-g - opbrengst: 4800 l/h
De DAB Hydrofoorpomp Aquajet 132M-G is een krachtige en betrouwbare pomp voor het leveren van waterdruk in uw tuin. Met een opbrengst van 4800 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 48 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om aan al uw behoeften te voldoen. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 4,8 bar maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De roestvrijstalen pomphuisconstructie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een geluidssterkte van 87 dB en een motor van 1000 W is deze hydrofoorpomp efficiënt en krachtig. De ideale keuze voor tuinberegening en andere waterdruktoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4800 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 48 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 4,8 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1000 W |
| Kabellengte (m) | 1,8 |
| Geluidssterkte (dB) | 87 |
| Uitvoering | Pomphuis Inox |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
782,48 €
HT:
652,07 €
665,11 €
HT:
554,26 €
HT:
