
calcActive())">
683,90 €
HT:
569,92 €
581,32 €
HT:
484,43 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049211
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dompelpomp basic plus pd-95 - opbrengst: 5700 l/h
De Dompelpomp BASIC Plus PD-95 is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen. Met een opbrengst van 5700 liter per uur en een opvoerhoogte van maximaal 48 meter, is deze pomp ideaal voor het verpompen van water over grote afstanden en hoogtes. De maximale dompeldiepte van 12 meter zorgt ervoor dat deze pomp geschikt is voor diepere waterbronnen. Met een korrelgrootte van 0 mm is deze pomp perfect voor helder water. De motor van 1100 W en de 230 volt / 50 Hz voeding zorgen voor een efficiënte werking. De 15 meter lange kabel biedt flexibiliteit in gebruik. Een ideale keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Caractéristiques
| Opbrengst (l/h) | 5700 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 48 |
| Dompeldiepte max. (m) | 12 |
| Korrelgrootte (mm) | 0 |
| Inschakeldruk (bar) | - |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1100 W |
| Kabellengte (m) | 15 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
683,90 €
HT:
569,92 €
581,32 €
HT:
484,43 €
HT:
