
calcActive())">
246,95 €
HT:
205,79 €
209,90 €
HT:
174,92 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049214
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Vuilwaterpomp comfort d-320 - opbrengst 19200 l/h, 11m opvoerhoogte
De Vuilwaterpomp COMFORT D-320 is een krachtige en betrouwbare pomp voor het verpompen van vuil water. Met een indrukwekkende opbrengst van 19200 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 11 meter, is deze pomp ideaal voor het leegpompen van kelders, vijvers en zwembaden. De maximale dompeldiepte van 7 meter en de korrelgrootte van 38 mm maken het mogelijk om zelfs grover vuil probleemloos te verwerken. Dankzij het restwater niveau van 50 mm wordt ook het laatste restje water moeiteloos weggepompt. De motor van 1000 W en de 230 volt / 50 Hz aansluiting zorgen voor een efficiënte werking. Met een kabellengte van 10 meter heb je voldoende bewegingsvrijheid. Deze vuilwaterpomp is de ideale keuze voor al je waterverpompingsbehoeften.
Caractéristiques
| Opbrengst (l/h) | 19200 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 11 |
| Dompeldiepte max. (m) | 7 |
| Korrelgrootte (mm) | 38 |
| Restwater niveau (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1000 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
246,95 €
HT:
205,79 €
209,90 €
HT:
174,92 €
HT:
