
calcActive())">
365,95 €
HT:
304,96 €
311,06 €
HT:
259,22 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049215
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Noodgevallenkit met dompelpomp d-320 - opbrengst: 19200 l/h, opvoerhoogte max: 11m, dompeldiepte max: 7m
De Noodgevallenkit Met Dompelpomp D-320 is een betrouwbare en krachtige oplossing voor het snel en efficiënt wegpompen van water bij noodsituaties. Met een indrukwekkende opbrengst van 19200 l/h en een maximale opvoerhoogte van 11 meter, is deze dompelpomp ideaal voor het verwerken van grote hoeveelheden water. De D-320 kan tot 7 meter diep dompelen en korrels tot 38 mm verwerken. De kit bevat een vuilwaterpomp COMFORT D-320, een kunststof korf voor transport en filtratie, een brandweerslang van 15 meter en de benodigde aansluitingen. Met een krachtige 1.000 W motor en een kabellengte van 10 meter is deze kit klaar voor elke noodsituatie. Let op: EAN-code niet inbegrepen.
Caractéristiques
| Opbrengst (l/h) | 19200 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 11 |
| Dompeldiepte max. (m) | 7 |
| Korrelgrootte (mm) | 38 |
| Restwater niveau (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1.000 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Bestaat uit | 1x vuilwaterpomp COMFORT D-320 1x kunststof korf 600 x 400 x 340 1x brandweerslang type C - 53 mm x 15 meter inclusief aansluiting 1x C-slangaansluiting x 1 1/2" |
| Extra informatie | De meegeleverde kunststof korf dient als transporthulpmiddel en kan tijdens het gebruik als voorfilter worden gebruikt. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
365,95 €
HT:
304,96 €
311,06 €
HT:
259,22 €
HT:
