
calcActive())">
316,37 €
HT:
263,64 €
268,91 €
HT:
224,09 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049218
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab dompelpomp nova 300 m-a - sv - opbrengst: 13000 l/h
De Dab DAB Dompelpomp NOVA 300 M-A - SV is een krachtige en betrouwbare dompelpomp die ideaal is voor het verpompen van helder water in diverse toepassingen. Met een indrukwekkende opbrengst van 13000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 6,8 meter, is deze pomp perfect voor het leegpompen van kelders, vijvers of zwembaden. De maximale dompeldiepte van 2 meter en de korrelgrootte van 5 mm maken deze pomp veelzijdig inzetbaar. Dankzij het compacte formaat en de 220 W motor is de Dab DAB Dompelpomp NOVA 300 M-A - SV efficiënt en gemakkelijk te gebruiken. Met een inlaattemperatuur van maximaal 35°C en een restwater niveau van 85 mm is deze pomp geschikt voor diverse situaties. De 1 1/4" aansluiting en de 5 meter lange kabel zorgen voor flexibiliteit en gebruiksgemak. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Dab DAB Dompelpomp NOVA 300 M-A - SV voor al uw waterpomp behoeften.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 13000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 6,8 |
| Dompeldiepte max. (m) | 2 |
| Korrelgrootte (mm) | 5 |
| Restwater niveau (mm) | 85 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 220 W |
| Kabellengte (m) | 5 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
316,37 €
HT:
263,64 €
268,91 €
HT:
224,09 €
HT:
