
calcActive())">
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049219
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab dompelpomp nova up 300 m-a - opbrengst: 9000 l/h
De DAB DAB Dompelpomp NOVA UP 300 M-A is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen. Met een opbrengst van 9000 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 7,6 meter, is deze pomp ideaal voor het verpompen van water met een korrelgrootte tot 10 mm. De dompelpomp kan tot 7 meter diep worden ondergedompeld en heeft een restwater niveau van 3-120 mm. De 230 volt motor met 210 W vermogen zorgt voor efficiënte prestaties. Met een kabellengte van 10 meter en een vlotteruitvoering is deze pomp eenvoudig te installeren en te gebruiken. Perfect voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 9000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 7,6 |
| Dompeldiepte max. (m) | 7 |
| Korrelgrootte (mm) | 10 |
| Restwater niveau (mm) | 3 - 120 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 210 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Uitvoering | Met vlotter |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
415,54 €
HT:
346,28 €
353,21 €
HT:
294,34 €
HT:
