
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049220
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab dompelpomp verty nova 200 m - opbrengst: 7000 l/h
De Dab DAB Dompelpomp Verty NOVA 200 M is een krachtige en betrouwbare dompelpomp voor diverse toepassingen. Met een opbrengst van 7000 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 6,5 meter, is deze pomp ideaal voor het verpompen van water in tuinen, kelders en andere ruimtes. De maximale dompeldiepte van 7 meter zorgt ervoor dat deze pomp ook geschikt is voor diepere waterbronnen. Met een korrelgrootte van 5 mm en een restwaterniveau van 2-40 mm, kan deze pomp zelfs kleinere deeltjes efficiënt verwerken. De krachtige motor van 200 W en de 10 meter lange kabel maken deze pomp zeer gebruiksvriendelijk. Een ideale keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 7000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 6,5 |
| Dompeldiepte max. (m) | 7 |
| Korrelgrootte (mm) | 5 |
| Restwater niveau (mm) | 2 - 40 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 200 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
