
calcActive())">
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049221
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab vuilwaterpomp feka vs 550 m-a - opbrengst: 20000 l/h
De Dab DAB Vuilwaterpomp Feka VS 550 M-A is een krachtige en betrouwbare dompelpomp die ideaal is voor het verpompen van vuil water. Met een opbrengst van 20000 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 7.6 meter, kan deze pomp grote hoeveelheden water efficiënt verwerken. De pomp kan tot een diepte van 10 meter worden ondergedompeld en kan korrels tot 50 mm verwerken. Met een motor van 550 W en een aansluiting van 2", is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De IP 68 bescherming zorgt voor een lange levensduur en de 10 meter lange kabel biedt flexibiliteit in gebruik. Een betrouwbare keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 20000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 7.6 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 550 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
