
calcActive())">
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049222
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab vuilwaterpomp feka vs 750 m-a - opbrengst: 24000 l/h
De Dab DAB Vuilwaterpomp Feka VS 750 M-A is een krachtige dompelpomp met een opbrengst van 24000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 9,6 meter. Deze pomp kan tot een diepte van 10 meter ondergedompeld worden en kan korrels tot 50 mm verwerken. Met een aansluiting van 2" en een motor van 230 volt / 50 Hz - 750 W is deze pomp ideaal voor het verpompen van vuil water in diverse toepassingen. De IP 68 beschermingsklasse zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een kabellengte van 10 meter biedt deze pomp flexibiliteit in gebruik. Een essentiële toevoeging aan uw tuinberegeningssysteem voor efficiënte waterafvoer.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 24000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 9,6 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 750 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
