
calcActive())">
1 194,56 €
HT:
995,47 €
1 015,38 €
HT:
846,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049224
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab vuilwaterpomp feka vs 1200 t-na - opbrengst: 32000 l/h
De Dab DAB Vuilwaterpomp Feka VS 1200 T-NA is een krachtige dompelpomp met een opbrengst van 32000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 14 meter. Deze pomp is ideaal voor het verpompen van vuil water met een korrelgrootte tot 50 mm. Met een dompeldiepte van maximaal 10 meter en een motor van 1.200 W bij 400 volt / 50 Hz, is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De IP 68 beschermingsklasse zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. De pomp wordt geleverd zonder vlotterschakelaar en heeft een handige kabellengte van 10 meter. Een betrouwbare keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 32000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 14 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 2" |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 1.200 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
| Uitvoering | Zonder vlotterschakelaar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 194,56 €
HT:
995,47 €
1 015,38 €
HT:
846,15 €
HT:
