
calcActive())">
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049225
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp gardenjet 102 m - opbrengst: 3600 l/h
De DAB Centrifugaalpomp GardenJet 102 M is de perfecte keuze voor efficiënte tuinberegening. Met een opbrengst van 3600 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 53,8 meter, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De maximaal aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar zorgen voor een betrouwbare werking. De gietijzeren pomphuisconstructie garandeert duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een 1" aansluiting en een krachtige 750W motor is deze pomp ideaal voor het besproeien van grote tuinen en gazons. Betrouwbaarheid en prestaties komen samen in de DAB GardenJet 102 M centrifugaalpomp.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 3600 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 53,8 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 750W |
| Kabellengte (m) | 2 |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
