
calcActive())">
637,94 €
HT:
531,62 €
542,26 €
HT:
451,88 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049226
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp gardenjet 132 m - opbrengst: 4800 l/h
De DAB Centrifugaalpomp GardenJet 132 M is een krachtige en betrouwbare pomp voor tuinberegening. Met een opbrengst van 4800 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 48,3 meter, zorgt deze pomp voor efficiënte irrigatie van je tuin. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van maximaal 6 bar maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De gietijzeren pomphuisconstructie en de 1" aansluiting garanderen duurzaamheid en eenvoudige installatie. Met een krachtige motor van 1000 W en een inlaattemperatuur van maximaal 35°C, is deze pomp geschikt voor intensief gebruik. Betrouwbaarheid en prestaties komen samen in de DAB Centrifugaalpomp GardenJet 132 M, de ideale keuze voor tuinliefhebbers die op zoek zijn naar kwaliteit en efficiëntie.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4800 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 48,3 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1.000 W |
| Kabellengte (m) | 2 |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
637,94 €
HT:
531,62 €
542,26 €
HT:
451,88 €
HT:
