
calcActive())">
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049227
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp gardenjet-inox 132 m - opbrengst: 4800 l/h
De Dab DAB Centrifugaalpomp GardenJet-INOX 132 M is een krachtige en betrouwbare pomp voor tuinberegening. Met een opbrengst van 4800 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 48,3 meter, zorgt deze pomp voor efficiënte irrigatie van je tuin. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van maximaal 6 bar maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De roestvrijstalen behuizing zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een 1" aansluiting en een krachtige 1000 W motor is deze pomp geschikt voor intensief gebruik. Betrouwbaarheid en prestaties komen samen in de Dab DAB Centrifugaalpomp GardenJet-INOX 132 M.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4800 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 48,3 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1.000 W |
| Kabellengte (m) | 2 |
| Uitvoering | Pomphuis Inox |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
405,62 €
HT:
338,02 €
344,77 €
HT:
287,31 €
HT:
