
calcActive())">
1 496,53 €
HT:
1 247,11 €
1 272,05 €
HT:
1 060,04 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049228
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp, horizontaal k55/200t - opbrengst: 18000 l/h
De DAB Centrifugaalpomp, Horizontaal K55/200T is een krachtige pomp met een opbrengst van 18000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 54 meter. Deze pomp is ideaal voor tuinberegening en andere toepassingen waar water met hoge druk moet worden verplaatst. Met een maximale druk van 8 bar en een inlaattemperatuur van maximaal 110°C is deze pomp zeer veelzijdig inzetbaar. De pomp heeft een 2” zuigzijde en een 1 1/4" drukzijde, en wordt aangedreven door een krachtige 5100 W motor die werkt op 400 volt / 50 Hz. Het pomphuis is gemaakt van duurzaam gietijzer, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Met de DAB Centrifugaalpomp, Horizontaal K55/200T bent u verzekerd van een efficiënte en betrouwbare waterpomp voor al uw beregeningsbehoeften.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 18000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 54 |
| Max. aanzuighoogte (m) | - |
| Druk max. (bar) | 8 |
| Inlaattemperatuur max | 110°C |
| Aansluiting | 2” zuigzijde 1 1/4" drukzijde |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 5100 W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 496,53 €
HT:
1 247,11 €
1 272,05 €
HT:
1 060,04 €
HT:
