
calcActive())">
941,16 €
HT:
784,30 €
799,98 €
HT:
666,65 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049229
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp jet 151m - opbrengst: 4500 l/h
De DAB Centrifugaalpomp Jet 151M is de perfecte keuze voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een indrukwekkende opbrengst van 4500 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 60,5 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om aan al je irrigatiebehoeften te voldoen. Dankzij de krachtige motor van 1100W en de robuuste gietijzeren behuizing is deze pomp duurzaam en betrouwbaar. Met een maximale aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar, is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De DAB Centrifugaalpomp Jet 151M is de ideale keuze voor een effectieve en betrouwbare tuinberegening.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 60,5 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4” zuigzijde 1" drukzijde |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1100W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
941,16 €
HT:
784,30 €
799,98 €
HT:
666,65 €
HT:
