
calcActive())">
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049230
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp jet 151t - opbrengst: 4500 l/h
De DAB Centrifugaalpomp Jet 151T is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen in de tuinberegening. Met een opbrengst van 4500 l/h en een maximale opvoerhoogte van 60,5 meter, zorgt deze pomp voor efficiënte irrigatie van tuinen en gazons. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar maken deze pomp geschikt voor verschillende watertoevoerbehoeften. De gietijzeren pomphuisconstructie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een motor van 1100 W en een inlaattemperatuur van maximaal 35°C is deze pomp ideaal voor intensief gebruik. Een veelzijdige en krachtige keuze voor tuinliefhebbers en professionals in de tuinbouw.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 60,5 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4” zuigzijde: 1" drukzijde |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 1100 W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
772,56 €
HT:
643,80 €
656,68 €
HT:
547,23 €
HT:
