
calcActive())">
782,48 €
HT:
652,07 €
665,11 €
HT:
554,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049231
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp jet 300t - opbrengst: 10500 l/h
De DAB Centrifugaalpomp Jet 300T is een krachtige pomp met een opbrengst van 10500 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 51 meter. Met een maximaal aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar, is deze pomp ideaal voor diverse toepassingen in de tuinberegening. De pomp heeft een inlaattemperatuur van maximaal 35°C en wordt aangedreven door een 2200 W motor op 400 volt / 50 Hz. Het pomphuis is gemaakt van duurzaam gietijzer en de aansluitingen zijn 1 1/4" aan de zuigzijde en 1" aan de drukzijde. Betrouwbaar en efficiënt, de DAB Centrifugaalpomp Jet 300T is de perfecte keuze voor het optimaliseren van uw beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 10500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 51 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4” zuigzijde 1" drukzijde |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 2200 W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
782,48 €
HT:
652,07 €
665,11 €
HT:
554,26 €
HT:
