
calcActive())">
1 288,26 €
HT:
1 073,55 €
1 095,02 €
HT:
912,52 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 50049232
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Dab dab centrifugaalpomp, verticaal, meertraps kvcx60120t - opbrengst: 12000 l/h
De DAB Centrifugaalpomp, Verticaal, Meertraps KVCX60120T is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen in de tuinberegening. Met een opvoerhoogte van maximaal 78 meter en een maximale druk van 12 bar, levert deze pomp een indrukwekkende prestatie. Het pomphuis is gemaakt van duurzaam gietijzer en de motor van 2200 W zorgt voor een efficiënte werking. Met een opbrengst van 12000 liter per uur en een inlaattemperatuur tot 35°C is deze pomp ideaal voor het besproeien van grote oppervlakten. Betrouwbaarheid en prestaties komen samen in de DAB KVCX60120T, de perfecte keuze voor tuinberegeningstoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Dab |
|---|---|
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
| Opvoerhoogte max. (m) | 78 |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Druk max. (bar) | 12 |
| Kabellengte (m) | - |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 2200 W |
| Max. aanzuighoogte (m) | - |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Opbrengst (l/h) | 12000 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 288,26 €
HT:
1 073,55 €
1 095,02 €
HT:
912,52 €
HT:
